Заняття № 4 нашої групи з участі в Національному спротиві!

Дата: 10.06.2024 10:24

Цього разу ми приділили увагу догляду та чистці стрілецької зброї. Учасники дізналися про важливість підтримання зброї в належному стані, відпрацювали техніки її чистки та обслуговування. Продовжили відточувати навички з тактичної медицини, зокрема, повторили вправи з накладання турнікету та механізм дій при пораненнях.

Дякуємо всім, хто долучився та активно бере участь у навчанні.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас на наступних заняттях! Заповнюйте форму та долучайтеся до нашої групи. Також не забудьте запросити своїх друзів:

➡️ https://forms.gle/raQk9Y8orcuu3cou6

Звертаємо вашу увагу, що група абсолютно ніяк не пов'язана з мобілізаційним планом. Мета цих навчань - підвищити рівень військової освіти на основі патріотичних цінностей, у формуванні нових знайомств, спільному проведенні часу з користю!