Координаційний штаб інформуватиме родини про зміни статусів полонених через Дію

Дата: 11.06.2024 08:14

Очікувати рідну людину з полону нестерпно важко. Цим і користуються росіяни. Надсилають близьким полонених есемески з пропозиціями заплатити кошти, щоб «пришвидшити» обмін. Або поширюють неправдиві відомості, імітуючи повідомлення від Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Щоб захистити родини полонених від дезінформації, відтепер усі сповіщення з кабінету з Координаційного штабу надходитимуть і в Дію.
Як це працює повідомили в Мінцифрі.
Коли людина зникла → рідні реєструють особистий кабінет на сайті Координаційного штабу → подають заяву про зникнення.

У Дію надійдуть сповіщення з цього кабінету про те, що:

• заяву підтвердили
  • до справи додали інформацію
  • людину звільнили з полону

Якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні, — також буде сповіщення в Дії.

Ви отримуватимете сповіщення від Координаційного штабу в Дію автоматично, якщо:

• авторизовані в Дії
  • маєте верифіковану картку платника податків
  • подавали заяви через Особистий кабінет Координаційного штабу

Турбуємось про безпеку рідних полонених. Працюємо, щоб чимшвидше повернути всіх українців додому.
Сервіс реалізовано Мінцифрою спільно з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування Швеції.