Дата: 11.09.2023 08:22

Ігор Васильович Коваль народився 16 липня 1980 року в місті Корці Рівненської області. Навчався в Корецькій загальноосвітній школі I – IIIст. №1. Згодом, після школи вступив до вищого професійного училища  м. Корця.

Як і кожен з нас, мав свою сім`ю, матір, дружину і діток, друзів, захоплення і невідкладні справи, але в нелегкий для Батьківщини час Ігор Васильович став до боротьби за вільну Україну.

Військовий загинув 11 вересня 2023 року під час бойових дій в Донецькій області.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшить гіркоту втрати і родинне горе. Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.