Дата: 03.09.2023 08:27

Народився Тарасюк Богдан Петрович 2 лютого 2004 року в селі Бриків  Рівненської області. Навчався у Богданівській школі. Після закінчення школи здобував професію в Корецькому ВПУ №24.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ на нашу землю, у лютому 2022 року, вступив до лав Збройних Сил України, щоб боронити свою Батьківщину. Не зміг спостерігати осторонь, як загарбники безжально нищать наші міста й села, вбивають мирних  мешканців.

03 вересня, будучи вірним військовій присязі, внаслідок мінометного обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України в районі населеного пункту Роботине, Запорізької області, молодий, сповнений сил боєць загинув, поклавши своє життя  на полі бою за рідну землю.

Богдан був відважним, цілеспрямованим, мужнім, сильним та сміливим, з прекрасним почуттям гумору. Мав наречену, з якою плекав надію створити власну сім`ю, та доля вготувала інший шлях.