Дата: 17.08.2023 08:29

Народився Павловський Вадим Васильович 6 вересня 1999 року. Навчався наш Герой у Корецькій загальноосвітній школі I-III ступеня №1. Опісля вступив до ВПУ №24 міста Корця. Здобув професію тракториста-машиніста сільськогосподарської техніки. З 2018 року ніс службу за контрактом у Збройних Силах України, захищаючи свою Батьківщину. Загинув Вадим 17 серпня 2023 року на Донецькому напрямку під час штурмових дій поблизу населеного пункту Соледар.

Стоячи на колінах, зі сльозами на очах та неосяжною скорботою в серцях живим  коридором пам`яті зустрічала громада свого захисника «на щиті». Пам'ять Вадима, який віддав своє життя за вільну Україну, вшанували хвилиною мовчання.

Біль втрати ніколи не загоїться  в серцях рідних, побратимів та друзів загиблого воїна.  Та добрі і світлі спомини про захисника стануть сильнішими за смерть і назавжди залишаться у  пам`яті  жителів Кореччини.