Дата: 24.02.2024 10:21

Народився та виріс Карасевич Олександр Романович у місті Корець. Зі срібною медаллю наш Герой закінчив місцеву школу №1. Спеціальність "юрист-правознавець" здобував у Житомирському національному агроекологічному університеті. Деякий час навіть працював юристом у рідному Корці.

Проте, останні десять років Олександр проживав на Сарненщині. Спочатку — в місті Сарни, а згодом з родиною купили будиночок в селі Костянтинівка, бо надто Олександр любив займатися господарством. Чоловік полюбляв працювати, мандрувати історичними місцями України, добре знав її історію. Мріяв після війни поїхати з сім’єю у подорож. А також Олександр мав неабиякий талант: гарно малювати...він розписував церкви в різних регіонах України, зокрема й на Сарненщині. Друзі називали його «Митець».

З 2014 року Олександр Карасевич разом із дружиною багато часу приділяв волонтерству. А коли почалось повномасштабне вторгнення ворога, 25 лютого 2022 року, не вагаючись став на захист країни. Старший солдат служив у 60-му батальйоні «Поліські вовки» 104 бригади ЗСУ.

Свій останній бій 35-річний воїн прийняв 28 лютого 2024 року біля населеного пункту Табаївка, Куп’янський район, Харківська область.

Олександра пам’ятають доброю, щирою та світлою людиною. Дбав про рідних, був найкращим татом та чоловіком.
У Героя залишились батько, дружина з дітьми та сестра.

Поховали Олександра Карасевича на Алеї Героїв, що на кладовищі по вулиці Шарпака, в Сарнах.