Дата: 17.12.2023 11:11

Народився Максимович Володимир Миколайович 10 серпня 1973 року в селі Весняне, Рівненська область. В  1988 році наш Герой закінчив Веснянську восьмирічну школу, а пізніше й Морозівську загальноосвітню школу. Після закінчення навчального закладу вступив в Рівненське професійне училище №10, за  професією слюсаря-інструментальника.

Отримавши професію працював будівельником. Одружений та має доньку від першого шлюбу.

Коли почалася війна  він один з перших вступив до лав ЗСУ. На фронті зустрів свою долю, дружина також військовослужбовець. Служив в 68 єгерській бригаді А4056. 19 квітня 2022 року отримав поранення в селі Павлівка, Донецької області. Пройшов лікування та реабілітацію, після чого повернувся до служби.

Під час проходження військової служби в районі населеного пункту Ізюм, Харківська область, 17 грудня 2023 року його серце перестало битися .