Дата: 24.08.2023 11:24

Народився  Панчук Володимир Віталійович 10 квітня 1982 року. Навчався в Головницькій загальноосвітній школі. З квітня  2000 року по листопад 2001 року проходив строкову службу  в армії. Згодом, у 2003 – 2007 роках здобував освіту у Харківській національній академії міського господарства, де опанував професію інженера – будівельника.

Ще до повномасштабного вторгнення ворога на українські землі Володимир пішов захищати рідну землю від ворога. Був учасником АТО з 2014  по  2016 роки. Обороняв Маріуполь.

У лютому 2023 року  був призваний до лав Збройних Сил України захищати  свою Батьківщину. Сержант Володимир Панчук загинув 24 серпня 2023 року, у День Незалежності нашої держави, під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Північне, Донецької області.

Поховали воїна на місцевому кладовищі.

Орден «Хрест Героя» – посмертну відзнаку сучасних Героїв України вручили батькам загиблого воїна.