Дата: 23.01.2024 12:10

Народився Троць Іван Миколайович 10.09.1980 року був жителем села Даничів.

Захищаючи рідну землю Іван загинув під час виконання бойового завдання на запорізькому напрямку 23 січня 2024 року.

29 січня у Даничеві прощалися з Героєм, який загинув у бою з російськими окупантами. Відважного військового, солдата Івана Миколайовича ТРОЦЯ прийшли провести в останню дорогу рідні, друзі, побратими та земляки. Соборний чин відспівування полеглого воїна був звершений у Свято-Параскевському храмі. Заупокійне богослужіння очолив благочинний І-го Корецького благочиння протоієрей Андрій ДЯЧЕК. Поховали Героя з військовими почестями на місцевому кладовищі.