Дата: 18.10.2023 12:13

Народився Ковальчук Сергій Григорович в селі Морозівка 23 квітня 1969р.
Закінчив Морозівську школу, вступив до Національного університету водного господарства та природокористування в місті Рівному, де здобув професію МЕХАНІКА.

Після проходження військової служби отримав звання сержанта.

Працював в міліції, дослужившись до звання капітана, а згодом за вислугою років пішов на відпочинок.

Та після оголошення повномасштабного вторгнення росії в Україну не роздумуючи пішов добровольцем 06 березня 2022 року щоб дати гідну відсіч ворогу. Маючи два тяжкі поранення за власним бажанням не брав відпустки, не шукав обходів, а мужньо боровся. Залишив дружину Ганну та сина Віктора, який теж став на захист Батьківщини.

18 жовтня 2023 року під час напружених темпів бойової підготовки  у смт. Черкаське, Дніпропетровської області сержант Сергій Ковальчук помер.