Вічна пам'ять та шана Герою!

Дата: 04.07.2024 08:43

Гине цвіт української нації,який мужньо вступив у боротьбу за волю і незалежність нашої держави, і платить за це найвищу ціну.

04.07.2022 року на війні загинув ще один Герой нашої громади, що мужньо виконував свій військовий обов'язок, Павлюк Михайло Миколайович.

Михайло загинув, захищаючи волю та незалежність України, будучи вірним присязі українському народу.

Дякуємо тобі, Герою, за стійкість, віру, непохитність, незламні цінності, запал, щирість, справедливість.

Дякуємо батькам за такого сина,вірного сина України! Пам’ятаймо про кожного, хто поклав на вівтар Вітчизни найдорожче - своє життя.