Практичне відпрацювання навичок з першої домедичної допомоги та мінної небезпеки.

Дата: 18.07.2024 11:30

🚨Надання першої домедичної допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах воєнного стану.

👉16.07.2024 року інструктори Товариства Червоного Хреста України Світлана Логвись та Андрій Логвись провели 6-ти годинну сертифіковану програму для керівного складу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та її структурних підрозділів із практичного відпрацювання навичок з першої домедичної допомоги та мінної небезпеки.

Після завершення курсу кожен учасник отримав сертифікат про проходження тренінгу Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги, який визнаний у понад 192 країнах світу.

У цей непростий для країни час, коли навіть тилові області постійно перебувають під ризиком ракетних обстрілів, здобуті знання та практичні вміння можуть допомогти у разі надзвичайних ситуацій під час виконання службових обовʼязків, зберегти життя та здоров'я, як працівників, так і клієнтів пробації.