Благодійний концерт - "Україна понад усе"

Дата: 19.07.2024 09:11

🎊15 липня 2024 року з нагоди Дня Української Державності в с. Гвіздів відбувся благодійний концерт - "Україна понад усе".

👉Мета проведеного заходу - збір коштів на підтримку наших захисників - односельчан. А учасниками концерту стала наша молодь.

Захід відбувся у гостинному дворі кафе "Сайгак", де власники закладу не лише надали можливість провести концерт, але й організували електропостачання музичної апаратури при плановому відключенні у с.Гвіздів. А також з власної ініціативи провели ярмарок різних смаколиків, виручені кошти з якого були додані до загальної скарбнички.

✅Благодійний концерт - 18 040 грн;

✅Ярмарок - 7 050 грн.

Зібрані кошти у сумі 25 090 грн будуть спрямовані нашим захисникам. 💪

Дякуємо всім небайдужим жителям села Гвіздів та гостям, що взяли участь у благодійному заході та зробили свій внесок у нашу Перемогу. 🇺🇦