З днем тренера!

Дата: 19.07.2024 10:09

🎉Сьогодні свято всіх тренерів нашої країни – людей, які допомагають розкриватися спортивним талантам дітей, ростять у них цілеспрямованість і віру в перемогу. Це свято переможців.

Вітаємо всіх тренерів з їх професійним святом. Бажаємо залишатися прикладом для своїх підопічних та ставити нові рекорди!

Дякуємо Вам, за ваш професіоналізм, за ваше терпіння та незгасну віру, за вміння кожну мету перетворювати у перемогу, за бездоганне виховання підростаючого покоління в дусі любові до спорту та прославлення України на міжнародній спортивній арені.