Корецька міська рада інформує

У період з 17 по 20 травня 2021 року у рамках підготовки до пленарного засідання чергової десятої сесії міської ради відбулися засідання  постійних комісій міської ради:

17:43 20.05.2021

Підприємці Рівненщини можуть отримати фінансову підтримку на свої проекти

На Рівненщині розпочали приймати документи на конкурс проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області. На їх втілення буде надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2021 рік. Зокрема, частково відшкодують відсотки за банківськими кредитами, які бізнесмени взяли на реалізацію власних ініціатив.

12:22 20.05.2021

З всесвітнім днем вишиванки, друзі!

Цей день унікальний! Здається, в жодній країні світу немає свята національного вбрання, яке в буквальному сенсі «захопило»  весь світ.

09:31 20.05.2021

Ювілейний, уже 15-й, День вишиванки

Всесвітній День вишиванки – це не офіційне свято, воно не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Дата його святкування кожного року різна, адже відзначається День вишиванки в 3-й четвер травня. У 2021 році – це 20 травня.

17:32 19.05.2021

Пам’ятка природи

За зверненням Корецької міської ради та ГО «Громада Кореччини на захисті лісу та екології» рішенням сесії Рівненської обласної ради створено на території нашої громади комплексну пам’ятку природи місцевого значення «Корецькомонастирська», орієнтовною площею 16,3 га, в районі бувшого санаторію «Корець». Пам’ятка не стосується тих розвалин, що залишилися від санаторію та їх власників, мова йде про природний фонд та збереження природного комплексу території, його рослинного та тваринного світу. Дана пам’ятка природи входить до складу природно-заповідного фонду України, тому на її території забороняється будь-яка діяльність пов’язана зі знищенням флори та фауни, будь-які земельні та меліоративні роботи, засмічення та забруднення території.

10:05 19.05.2021

Святковий концерт для матерів!

17 травня 2021 року  в приміщенні  будинку культури міста Корець відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері та Дню жінок Мироносиць.

11:26 18.05.2021