До уваги мешканців громади!

З 1 травня 2021 року, згідно з Постановою КМУ № 420 від 14 квітня  2021 року, призначення житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг  буде здійснюватись  тільки після подачі нових заяви та декларації. Автоматичного перерахунку- не буде. Протягом травня – вересня 2021 року документи, необхідні для призначення житлової субсидії, прийматимуться від громадян у порядку, затвердженому Постановою КМУ № 848.

14:06 06.05.2021

Робоча зустріч в Користівському старостинському окрузі

5 травня Корецький міський голова Людмила Дмитрук зустрілася з жителями Користівського старостинського округу. Вона проінформувала присутніх про бюджет громади, інвентаризацію майна в громадах, співпрацю з агрофірмами, які орендують землю, реалізацію в окрузі  програми «Соціальна громада», реалізацію вже підготовлених проектів, благоустрій в населених пунктах. Жителі сіл підняли питання: руйнування доріг технікою агрофірм, про нестачу води в колодязях та ремонт дамб, несанкціоновані сміттєзвалища, благоустрій на кладовищах.

09:38 06.05.2021

Підсумки конкурсу смаколиків «Великоднє диво»

Підведено підсумки голосування у мережі Facebook, оголошеного Корецькою міською радою конкурсу смаколиків до Великодня «Великоднє диво». Переможцями стали: учениця 3-го класу Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №1 Ярослава Сайчук та учениця 10-го класу Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст. Пашковська Софія. Як і обіцяли, за умовами конкурсу, переможці отримали  нагороди.

09:20 06.05.2021

Роз’яснення щодо недопущення спалювання відходів, залишків рослинності та сміття з метою попередження виникнення  пожеж у природних екосистемах

Роз’яснення щодо недопущення спалювання відходів, залишків рослинності та сміття з метою попередження виникнення пожеж у природних екосистемах

Виконавчий комітет Корецької міської ради  на виконання листа Рівненської  районної державної адміністрації Рівненської області від 22.04.2021 № вих.-1948/0157 та Державної екологічної інспекції Поліського округу від 26.03.2021 № 3-08/1230,  доводить до відома жителів громади, керівників сільськогосподарських підприємств та фермерів щодо недопущення спалювання відходів, залишків рослинності, сухостою та сміття з метою попередження виникнення пожеж у природних екосистемах.

14:11 05.05.2021

КОНКУРС МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ «НАДІЯ - 2021»

У світлий день Христового Воскресіння уже традиційно відбувся ХІІІ конкурс молодих виконавців естрадної пісні «Надія - 2021» У конкурсі взяло участь 20 учасників у трьох вікових категоріях: 7-11років, 12-15 років, 16-25 років.

11:14 05.05.2021