ВШАНУВАЛИ  ПАМ’ЯТЬ ЗЕМЛЯКІВ

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗЕМЛЯКІВ

14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Корці  біля меморіального комплексу «Україно! Ми вірні сини твої!», присвяченого пам’яті загиблих воїнів Кореччини при виконанні військового обов’язку у Республіці Афганістан, спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять наших загиблих земляків.

15:13 14.02.2020

БІБЛІОТЕКИ МІСТА ОТРИМАЛИ НОВІ КНИГИ

В рамках Міжнародного дня дарування книг ініціативу Дитячої дорадчої ради при міському голові – «Подаруй бібліотеці книгу» підтримали працівники міської ради, які передали для дитячої та районної бібліотек книги.

10:54 14.02.2020

ДАВАЙТЕ ПІДТРИМАЄМО АКЦІЮ!

Вже традиційно, у лютому, світова спільнота шанувальників вело їзди долучається до зимової акції «Велосипедом на роботу чи навчання».

16:10 13.02.2020

У місті розпочалась санітарна обрізка дерев

З метою запобігання небезпеки для життя і здоров’я людей (особливо під час небезпечних погодних катаклізмів), а також з метою впорядкування територій, продовження життєдіяльності самих зелених насаджень у місті розпочато санітарну обрізку дерев та видалення сухостою, аварійних дерев та парослі.

11:36 11.02.2020