ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

19 лютого 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради. Члени виконкому розглянули та обговорили питання порядку денного.

15:47 19.02.2020

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА

Освітлення є одним з найважливіших елементів благоустрою міста, воно виконує свої функціональні обов’язки, збільшуючи вечірню видимість і роблячи комфортними і безпечними вечірні прогулянки.

08:29 19.02.2020

ЧОМУ ВАНДАЛІЗМ МИ НЕ МОЖЕМО ВИКОРІНИТИ?

Не своє – не шкода. За таким принципом живуть деякі жителі Корця. Поодинокі прояви вандалізму у місті зазвичай не набирають широкого розголосу, однак створюють досить некомфортне середовище. І в цьому плані дрібницями вже не здаються. Вандали навмисно руйнують своє місто, знищують об’єкти благоустрою та наносять фінансові збитки громаді. Так, сьогодні в районі «Замкової гори» невідомі зламали залізні перила, які слугували опорою перехожим.

16:51 18.02.2020

Не вірте фейкам: в Мінрегіоні заперечили, що внаслідок нового законодавства  можуть зникнути сотні міст і селищ

Не вірте фейкам: в Мінрегіоні заперечили, що внаслідок нового законодавства можуть зникнути сотні міст і селищ

У січні Кабінет Міністрів України направив на розгляд Верховної Ради України проект Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Законопроект внормовує порядок та встановлює чіткі процедури, як і які органи влади можуть вирішувати в нашій державі питання адмінтерустрою. Такі норми вкрай потрібні країні, яка проводить реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Бо від тоді, як Україна відновила свою незалежність, досі користується радянськими нормами -  Указом Президії Верховної Ради Української PCP «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української PCP» від 12 березня 1981 року. Більше про урядовий законопроект можна почитати ТУТ.

15:48 18.02.2020

НОВІ ПЕРЕМОГИ ВИХОВАНЦІВ КОРЕЦЬКОЇ ДЮСШ

16 лютого 2020 року  відбувся Відкритий Чемпіонат міста Новоград-Волинського Житомирської області  з кіокушинкай карате, в якому взяли участь вихованці ДЮСШ м. Корець та здобули наступні перемоги:

12:16 17.02.2020

ТУРНІР  З  ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ ВОЗНЮКА

ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ ВОЗНЮКА

16 лютого у місті пройшов традиційний турнір з волейболу, присвячений  пам’яті воїна-інтернаціоналіста Сергія Вознюка. Турнір вже став традиційний,  проводиться щорічно за фінансової підтримки Корецької міської ради.

11:13 17.02.2020