30 ДНІВ НА ВЕЛОСИПЕДІ

Щороку у світі проходить акція “30 днів на велосипеді”, котра стартує 1 квітня і триває упродовж місяця. Рівненщина вперше долучилась до міжнародного проєкту минулого року.

15:15 31.03.2021

Попередження виникнення лісових пожеж

Корецька міська рада повідомляє, що з квітня місяця, після того, як розтанув сніг, в лісах України наступає період, коли різко зростає небезпека виникнення лісових пожеж.

14:23 31.03.2021

БЛАГОУСТРІЙ В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Розпочавсь місячник благоустрою в старостинських округах Корецької громади. Першим до справи долучивсь Користівський старостинський округ на чолі з старостою – Шевчуком Олександром Валерійовичем.

08:38 31.03.2021

МІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ РОЗПОЧАТО

У Корецькій громаді розпочато місячник з благоустрою території населених пунктів. Сьогодні працівники виконавчого апарату Корецької міської ради з головою громади Людмилою Дмитрук впорядкували парк біля автостанції «Корець» та прилеглу територію біля пам’ятника Партизанської слави, дитячого майданчика.

18:05 30.03.2021

ВЕСНЯНЕ «ЗАГОСТРЕННЯ»

Одні створюють, інші знищують, треті байдуже мовчать. Понівечена футбольна скульптура, яка прикрашала вхід на території Корецької ДЮСШ . Кому вона заважала?

08:49 30.03.2021

АГРЕСИВНИЙ "БРИТАНСЬКИЙ" ШТАМ КОРОНАВІРУСУ ДОБРАВСЯ І ДО РІВНЕНЩИНИ

На Рівненщині поширюється мутований штам “британського” коронавірусу. Саме цим пояснюється різкий стрибок захворюваності серед населення області та підвищення показників летальних випадків.

17:04 29.03.2021

КОРЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

23 березня 2021 року відбулося пленарне засідання чергової восьмої сесії міської ради, якому передувало спільне засідання постійних комісій  з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку,  податкової та регуляторної політики, інвестицій та міжнародного співробітництва та з питань  засідання постійної комісії з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, торгівлі, побуту та транспорту Корецької міської ради.

16:29 29.03.2021

РІВНЕНЩИНА НЕ ПОТРАПЛЯЄ ДО «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ!

За результатами засідання систему охорони здоров’я Рівненщини визнано як таку, що наразі справляється із навантаженням.  Тому введення «червоної» зони відтерміновано.

14:20 29.03.2021