БЛАГОДІЙНИЙ МАЙСТЕР КЛАС з виготовлення та декорування Великодніх свічок

Запрошуємо усіх бажаючих жителів нашого Корецької ТГ: дорослих, малих,жінок, чоловіків - хто бажає допомогти нашим діткам Анюті Джус та Артему Денисюку, які зараз лікуються в онкологічному відділенні Рівного.

18:15 20.03.2021

СПОРТИВНИЙ ВИХІДНИЙ

Сьогодні, 20 березня, насичений спортивний день! У Луцьку чемпіонат України з кіокушинкай карате, у Рівному чемпіонат області з пауерліфтингу та жиму лежачи, у Костополі зона футзальної ліги Рівненської області!

16:14 20.03.2021

Корецька міська рада інформує

19 березня 2021 року у рамках підготовки до пленарного засідання чергової восьмої сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, екології, будівництва та розвитку інфраструктури, охорони пам’яток та благоустрою під головуванням Аліни Коваленко, голови постійної комісії ради, на якому розглянуто 140 проєктів рішень щодо земельних питань та заслухано проєкт рішення «Про внесення змін до місцевого бюджету Корецької міської ради на 2021 рік» з якого інформувала Людмила Воят, начальник фінансового управління Корецької міської ради.

10:28 20.03.2021

Мiжнародний математичний конкурс

Щорічно у Новокорецькій ЗШ І-ІІІ ступенів проходить Мiжнародний математичний конкурс Kangaroo / "Кенгуру". Цього року 44 учні виявили бажання взяти участь у такому цікавому заході. Куратор конкурсу, Данилюк Олександр Богданович, вже багато років популяризує набуття математичних знань, підтримує талановитих школярів, працює над розвитком інтелектуальних здібностей учнів нашої школи.

10:17 20.03.2021

Корецька міська рада інформує

18 березня 2021 року у рамках підготовки до пленарного засідання  чергової восьмої сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації;

21:25 18.03.2021