Корецька міська рада інформує

18 березня 2021 року у рамках підготовки до пленарного засідання  чергової восьмої сесії міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони  здоров’я, спорту,  соціального захисту, молодіжної  політики, зв’язків з  політичними  партіями та  громадськими  об’єднаннями, засобами  масової   інформації;

21:25 18.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про оголошення прийому на 2021-2022 навчальний рік.

10:53 18.03.2021

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Сьогодні, 17 березня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Корецької міської ради.

19:01 17.03.2021

РІВНЕНЩИНА В ЖОВТІЙ ЗОНІ КАРАНТИНУ

17 березня 2021 року відбулось засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області під головуванням очільника Рівненської обласної державної адміністрації, голови Комісії – Віталія Коваля. Одним із ключових питань було захворюваність на COVID - 19, яке відображає рівень епідемічної небезпеки.

16:13 17.03.2021

ВАКЦИНАЦІЯ COVID-19

Сьогодні, 17 березня, відбувся другий виїзд мобільної бригади Гощанського центру ПМСД, для проведення вакцинації проти COVID-19 в Корецькій територіальній громаді.    Під час першого виїзду було вакциновано 20 осіб, сьогодні – 30, вакциною індійського виробництва AstraZeneca.    Серед них – голова Корецької територіальної громади Людмила Миколаївна Дмитрук, головний лікар КНП «Корецького центру ПМСД» Олег Олександрович Ільчук, медичний персонал, вчителі, працівники поліції та бажаючі корчани.

15:22 17.03.2021