ЩЕ ОДИН КРОК ДО ВЕРШИНИ

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ УЧНЯ КОРЕЦЬКОГО НВК "ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ - ЛІЦЕЙ", УЧАСНИКА ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ- ЗАХИСТУ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ДЕМЧУКА РОМАНА, УЧНЯ 11 КЛАСУ У СЕКЦІЇ “Геологія, геохімія та мінералогія” З ТЕМОЮ "ГІДРОГЕОЛОГІЯ КОРЕЧЧИНИ"

12:30 16.03.2021

СПОРТИВНІ НОВИНИ

14-15 березня 2021 р. у м. Харків відбувся Чемпіонат України з пумсе з тхеквондо (ВТФ). Рівненську область представляли вихованці Корецької ДЮСШ Гончарук Микола та Бучинська Анастасія, тренер-викладач Ящук Микола Миколайович.

08:22 16.03.2021

ФУТБОЛЬНІ ЗМАГАННЯ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15 березня 2021 року відбулася зона футзальних змагань Рівненської області в с. Горбаків U-11. Корецьку ДЮСШ представляли 2 команди: Корець ДЮСШ-1 (тренер-викладач Ніколайчук Олександр Валентинович) та Корець ДЮСШ - 2 с. Користь (тренер-викладач Приступлюк Олександр Анатолійович).

08:17 16.03.2021

Рятувальники Кореччини закликають громадян відмовитись від спалювання сухої трави, листя та інших рослинних залишків!

Починаючи з 03.03.2021 року значно зросли розміри штрафів за порушення протипожежних вимог. Якщо раніше за таке карали сумою від 34 до 170 гривень, то на даний час розмір штрафів становить від 3400 до 5100 гривень. Тому, перш ніж вчинити підпал сухої рослинності, варто задуматись, чи воно того варте.

16:57 15.03.2021

У КОРЦІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ ЗМІШАНИХ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ

14 березня у Корці відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області зі змішаних бойових мистецтв. Участь у змаганнях взяли 8 команд (83 учасники) із Корця, Новограда-Волинського та Рівного. Корець представляли дві команди: «Удар» (Корець) та команда Корецької ДЮСШ.

11:20 15.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Корецька міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад посадових осіб Корецької міської ради - головних спеціалістів-землевпорядників відділу земельних відносин, екології та благоустрою Корецької міської ради (2 шт. од.).

11:17 12.03.2021