Дата: від до Скинути

Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

08:19 04.05.2020

Сучасному ЦНАПу в Корці бути!

Підходять до завершення роботи по капітальному ремонту частини  приміщення першого поверху Корецької РДА для влаштування спільного міськрайонного Центру надання адміністративних послуг, що були ініційовані Корецькою міською радою та розпочаті в лютому цього року. Фінансування капітального ремонту проводиться за рахунок бюджету міста. Роботи проводить ТОВ "РБК Імпульс".

14:30 30.04.2020

Нашу ініціативність було підтримано

В рамках гуманітарної ініціативи з протидії пандемії «Людяність і взаємодопомога» Міжнародним фондом «Відродження» було оголошено конкурс  грантів. Корецькою міською радою було підготовлено і подано проект, що полягав у закупівлях предметів захисту для медиків швидкої допомоги.

10:06 30.04.2020