Спорт – це здоров’я!

Ранкова руханка – онлайн: «Спорт для всіх» запропонував новий формат заходу.

16:15 06.04.2020

RIVNE ONLINE FORUM «COVID 19: Життя в умовах карантину»

Представники громадськості разом з журналістами за підтримки Рівненської ОДА ініціювали RIVNE ONLINE FORUM «COVID 19: Життя в умовах карантину», який відбудеться 7 квітня.  В ході форуму доступне спілкування з очільниками міста і області, а також фахівцями різних сфер (в умовах карантину).

15:34 06.04.2020

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 6 квітня

Станом на ранок 6 квітня, на Рівненщині нових випадків COVID-19 не зафіксовано. Наразі в Рівненській області 39 підтверджених випадків COVID-19, 5 з них летальних. Троє вже одужали.

10:31 06.04.2020

Дбаймо про безпеку разом!

Сьогодні, в неділю 5 квітня, проходить санітарна обробка територій, площ, вулиць міста. Дезінфекція проводиться у супроводі працівників Корецького відділення поліції та за сприяння Корецького районного сектору ГУ ДСНС України. Корчанам дякуємо, що залишаєтесь вдома, маємо бути людьми за будь-яких умов, випробувань та незгод!

15:17 05.04.2020

УВАГА!

Шановні землекористувачі!

11:53 03.04.2020

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 3 квітня

У Рівненській області, станом на ранок 3 квітня, зафіксовано 2 нових випадки на COVID-19. Це житель  Рівного та  мешканка Здолбунівського району, які контактували із вже попередньо діагностованими хворими.

11:25 03.04.2020

РИНКИ НЕ ПОВИННІ ПРАЦЮВАТИ!

Міністерство охорони здоров’я України опублікувало постанову від 30.03.2020 № 5 «Щодо протидії поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі», яка дозволяє працювати продуктовим ринкам під час карантину.

17:01 02.04.2020

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

12:41 02.04.2020