“Дитячі” виплати ФОПам під час карантину

З метою посилення соціального захисту сімей з дітьми на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє: Запровадити на період карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. N 211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (Офіційний вісник України, 2020 р., N 23, ст. 896, N 30, ст. 1061), та на один місяць після дати його відміни виплату допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. З порядком виплати допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку можна ознайомитись за посилання: Постанова КМУ від 22.04.2020р №329.

10:02 07.05.2020

Реєстрація речових прав на нерухоме майно

Корецька міська рада повідомляє, що державним реєстратором виконкому  міської ради здійснюється державна реєстрація  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

12:02 04.05.2020

Куди звертатися жертвам домашнього насильства в умовах карантину?

В умовах запровадження карантинних заходів у боротьбі з пандемією COVID-19 у світі відбувається зростання насильства в сім’ї. Ситуація ускладнюється тим, що правоохоронні органи та медичні служби широко задіяні у боротьбі з пандемією.

11:53 04.05.2020

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ

Хороші стосунки налагоджено Корецькою міською радою з Міжнародним фондом «Відродження».

11:33 04.05.2020

У КОРЦІ ЗАПРАЦЮВАЛИ РИНКИ

На ринках міста з суботнього (великий ринок) та  сьогоднішнього дня 04.05.2020 (малий ринок) дозволено для реалізації продукти харчування та товари агропромислового призначення.

11:05 04.05.2020