Озеленюймо місто!

Часто під словом «місто» ми розуміємо архітектуру будинків, дороги, мости. Насправді, не менш важливим є простір між ними, так званий громадський простір. Це тканина вулиць, парків, площ, яку ми так любимо споглядати з вікна свого будинку чи з транспорту і якими щодня прямуємо пішки у справах чи де відпочиваємо у вільний час.

10:35 08.05.2020

ВАНДАЛІЗМ У КОРЦІ – ВИПАДКОВІСТЬ ЧИ СИСТЕМНІСТЬ?

Шановна громадо, незважаючи на карантинні заходи, запроваджені урядом в з  метою запобігання поширення корона вірусу COVID-19, вимогою залишатися вдома та мінімалізувати відвідування громадських місць, у нашому місті навпаки – спостерігається «пожвавлення громадської активності» в плані актів вандалізму.

10:20 08.05.2020

КАРАНТИН НЕ ЗАВАДА

Нові ігрові атракції встановлює КП «Корецьжитловодоканал» на замовлення міської ради у дворі 120-ти квартирного житлового будинку по вул. Володимирська, 15.

09:01 08.05.2020

ЩЕ РАЗ ПРО БАЙДУЖІСТЬ

Постійно в кінці вул. 50-річчя Перемоги  «хтось» викидає сміття. Як наслідок, утворюються величезні смітники, які щороку потрібно комунальним службам ліквідовувати.

12:28 07.05.2020

ПІДТРИМАЙТЕ  ЧЕЛЕНДЖ –  «ПАМ’ЯТАЄМО.ПЕРЕМАГАЄМО.»

ПІДТРИМАЙТЕ ЧЕЛЕНДЖ – «ПАМ’ЯТАЄМО.ПЕРЕМАГАЄМО.»

До Дня пам’яті та примирення 8 травня та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Корецька міська рада ініціює і просить підтримати челендж  «Пам’ятаємо.Перемагаємо.»

11:58 07.05.2020