ПАМ’ЯТКА ПАСІЧНИКА

При здійсненні діяльності з утримання та розведення медоносних бджіл пасічник повинен керуватись:

11:27 04.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

ПрАТ "Рівнеобленерго" інформує, що  зметою підвищення надійності електропостачння та запобігання аварій в електричних мережах, будуть проводитись планові ремонтні роботи.

11:21 04.03.2020

ВІТАЄМО!

Вітаємо учнів Корецької дитячої школи мистецтв - переможців  ІІ Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Сузір’я Звягеля»:

09:25 03.03.2020

ВІТАЄМО!

01 березня у м. Новоград – Волинський відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль- конкурс «Сузір’я Звягеля», в якому взяли участь і учні Корецької  дитячої школи мистецтв.

09:21 03.03.2020

7 ПОРАД ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ

Міністерство охорони здоров’я України, Центр громадського здоров’я, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, World Health Organization для захисту від нової коронавірусної інфекції рекомендує дотримуватись звичайних профілактичних заходsd/

08:23 02.03.2020

ЗАСІДАННЯ  ЖІНОЧОЇ  РАДИ

ЗАСІДАННЯ ЖІНОЧОЇ РАДИ

27 лютого у сесійній залі міської ради відбулося робоче засідання Жіночої ради при міському голові м. Корець.

15:27 28.02.2020

УВАГА!

ПрАТ "Рівнеобленерго" додатково інформує, що 03 брезня 2020 року з 09:00 до 17:00 буде відсутнє електропостачання по вул.: Козацька, Молодіжна, Є. Коновальця, Паркова, М. Залізняка, І. Гонти, Толстого, Набережна, Миру, Лермонтова, Гайдамацька, І. Богуна, А. Гаврилюка, Ринкова, Д. Галицького, Садова, пров. Є Коновальця та пров. А. Гаврилюка.

15:08 28.02.2020

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БДЖОЛЯРІВ ТА ПАСІЧНИКІВ!

3 березня 2020 року об 11:00 у Федерації професійних спілок Рівненської області (м. Рівне, Проспект Миру, 7а, зал засідань) відбудеться нарада з суб'єктами господарювання, що здійснюють діяльність у галузі бджільництва та фізичними особами - власниками пасік з питань розвитку галузі бджільництва та ознайомлення з порядком використання коштів державної підтримки у 2020 році для виплати спеціальної дотації за наявні бджолосім'ї.

14:31 28.02.2020

УВАГА!  ПОРУШЕННЯ  БЛАГОУСТРОЮ!

УВАГА! ПОРУШЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ!

У місті спостерігається порушення благоустрою – періодично невідомі особи здійснюють відкриття контейнерів для збору пластику і склотари, що супроводжується пошкодженням контейнерів та створенням безладу біля них.

11:52 28.02.2020